Gumption Luxemburg is vastberaden om de groei van de hele groep te versnellen

Gumption Lux

Gumption Luxemburg is in goede doen. Managing partner Sébastien Pierson ziet drie uitdagingen voor 2022: de groei stimuleren, diversifiëren en bijdragen aan de internationale expansie van de groep. Integratie en complementariteit zijn de sleutelwoorden.

Gumption Luxemburg is in goede doen. Managing partner Sébastien Pierson ziet drie uitdagingen voor 2022: de groei stimuleren, diversifiëren en bijdragen aan de internationale expansie van de groep. Integratie en complementariteit zijn de sleutelwoorden.

P1000744

De slogan van Gumption is Cocreate the future. Hoe maakt u in Luxemburg die slogan waar?

Sébastien Pierson: “Gumption Luxemburg ontstond in 2013 en verenigt drie Gumption-bedrijven: V-Chain Luxemburg, TheValueChain Luxemburg en Bmatix Luxemburg. Onze eerste uitdaging was om de synergie tussen de drie entiteiten en hun Belgische evenknie te versterken en te kapitaliseren op de complementariteit, in lijn met de Belgische policy en doelen.”

Hoe pakt u het aan?

Sébastien Pierson: “We diversifiëren door ons te richten op sectoren waar België niet in investeert, zoals de bank-en verzekeringssector, die goed vertegenwoordigd zijn in het Groothertogdom Luxemburg. Het is ons doel om ons lokale aanbod te verbreden door Gumption-bedrijven aan te trekken die nog niet in Luxemburg actief zijn, of door bedrijven te overtuigen om zich bij de groep aan te sluiten.”

“Wij hebben vaardigheden in huis die nog niet binnen de groep aanwezig waren. Door te diversifiëren willen we nieuwe business binnenhalen en opportuniteiten creëren voor de hele groep. Tegelijk willen we onze klanten vaardigheden en diensten aanbieden die onze groep in Luxemburg vandaag niet afdekt.”

Wat zijn volgens u de uitdagingen voor Gumption Luxemburg?

Sébastien Pierson: “De sleutel van ons succes ligt erin de juiste mensen te vinden. Dat is niet gemakkelijk in een wereld van nieuwe technologieën met steeds veranderde jobvereisten.

We hebben verschillende hr-initiatieven van de groep toegepast, en die werpen intussen vruchten af.”

“We onderzoeken op dit moment de acquisitie van een bedrijf dat voor de hele groep kansen zou bieden. Deze intentie toont onze vastberadenheid aan om de groei van de hele organisatie te versnellen. Eind 2022 willen we 100 medewerkers sterk zijn, het dubbele van nu. Als we dat waarmaken kunnen we makkelijker onze positie versterken in de publieke sector en de andere sectoren die we op het oog hebben.”

Sébastien contacteren? Stuur hem een e-mail via sebastien.pierson@gumption.lu
P1000744

De slogan van Gumption is Cocreate the future. Hoe maakt u in Luxemburg die slogan waar?

Sébastien Pierson: “Gumption Luxemburg ontstond in 2013 en verenigt drie Gumption-bedrijven: V-Chain Luxemburg, TheValueChain Luxemburg en Bmatix Luxemburg. Onze eerste uitdaging was om de synergie tussen de drie entiteiten en hun Belgische evenknie te versterken en te kapitaliseren op de complementariteit, in lijn met de Belgische policy en doelen.”

Hoe pakt u het aan?

Sébastien Pierson: “We diversifiëren door ons te richten op sectoren waar België niet in investeert, zoals de bank-en verzekeringssector, die goed vertegenwoordigd zijn in het Groothertogdom Luxemburg. Het is ons doel om ons lokale aanbod te verbreden door Gumption-bedrijven aan te trekken die nog niet in Luxemburg actief zijn, of door bedrijven te overtuigen om zich bij de groep aan te sluiten.”

“Wij hebben vaardigheden in huis die nog niet binnen de groep aanwezig waren. Door te diversifiëren willen we nieuwe business binnenhalen en opportuniteiten creëren voor de hele groep. Tegelijk willen we onze klanten vaardigheden en diensten aanbieden die onze groep in Luxemburg vandaag niet afdekt.”

Wat zijn volgens u de uitdagingen voor Gumption Luxemburg?

Sébastien Pierson: “De sleutel van ons succes ligt erin de juiste mensen te vinden. Dat is niet gemakkelijk in een wereld van nieuwe technologieën met steeds veranderde jobvereisten.

We hebben verschillende hr-initiatieven van de groep toegepast, en die werpen intussen vruchten af.”

“We onderzoeken op dit moment de acquisitie van een bedrijf dat voor de hele groep kansen zou bieden. Deze intentie toont onze vastberadenheid aan om de groei van de hele organisatie te versnellen. Eind 2022 willen we 100 medewerkers sterk zijn, het dubbele van nu. Als we dat waarmaken kunnen we makkelijker onze positie versterken in de publieke sector en de andere sectoren die we op het oog hebben.”

Sébastien contacteren? Stuur hem een e-mail via sebastien.pierson@gumption.lu
Menu

NLEN